Przeszczepy włosów na światowym poziomie w Sky Clinic

Przeszczepy włosów metodą FUE ARTAS to na ten moment najskuteczniejszy sposób na pozbycie się na stałe efektów łysienia androgenowego. Wrocławska Sky Clinic pochwalić może się największą ilością transplantacji wykonanych za pomocą tego zaawansowanego technologicznie robota. Na Dolny Śląsk przyjeżdżają pacjenci z całej Europy, a także Stanów Zjednoczonych. Niejednokrotnie właśnie tam problemu łysienia pozbawiono gwiazdy z czerwonego dywanu i osoby znane z pierwszych stron gazet.

Metoda FUE ARTAS jest tak skuteczna, ponieważ łączy w sobie doświadczenie transplantologa i precyzję robota. Teoretycznie nie różni się ona samą techniką transplantacji włosów w porównaniu do manualnej, jednak jest o wiele bardziej skuteczna. Dlaczego?

Najlepsze włosy do przeszczepu

Po pierwsze – robot ARTAS bardzo dokładnie skanuje grupy mieszków włosowych na potylicy, wybierając najlepsze do planowanej transplantacji włosów. Dlaczego akurat tam? Ponieważ właśnie w części potylicznej nasze włosy nie są narażone na działanie dihydrotestosteronu. To hormon płciowy, który jest głównym winowajcą łysienia androgenowego. Właśnie z jego powodu włosy stają się coraz słabsze, a zakola coraz bardziej widoczne.

Doskonała precyzja robota sprawia, że wybiera on najbardziej odpowiednie grupy, które nadają się na przeszczepy włosów. Jest dużo bardziej dokładny niż oko nawet najbardziej wykwalifikowanego specjalisty i co ważne – nie męczy się. W tym wypadku oddanie zadania w ręce technologii przynosi same korzyści, ponieważ mieszki są wybrane w sposób doskonały i dzieje się to o wiele, wiele szybciej niż w przypadku metod bez użycia robota ARTAS.

W Sky Clinic wiemy jednak, że nadal jest to tylko maszyna, więc jest ona stale nadzorowana przez specjalistę. Dzięki temu sprawdzane na bieżąco są np. odstępy w pobraniach grup mieszków włosowych.

Precyzyjne nakłucie bez uszkodzeń

Drugi etap transplantacji włosów to pobranie materiału i umieszczenie go we właściwym miejscu. Tę część także wykonuje się z pomocą niezawodnej amerykańskiej technologii ARTAS. Nakłucia robota są tak precyzyjne, że praktycznie niemożliwe staje się uszkodzenie mieszka przeznaczonego do przeszczepu. Dzięki temu przeszczepy włosów wykonywane w Sky Clinic we Wrocławiu przynoszą aż tak spektakularne efekty, które doceniają pacjenci z całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

Sky Clinic to bardzo doświadczony zespół wyspecjalizowany w trudnych i skomplikowanych zabiegach, jakimi są przeszczepy włosów. Na ten moment wykonali oni już ponad tysiąc zabiegów, przeszczepiając ponad 10 milionów pojedynczych włosów z sukcesami. Tak ogromne doświadczenie zaowocowało m. in. tytułem Diamentowej Kliniki ARTAS. Nasi specjaliści szkolą także innych lekarzy w obsłudze precyzyjnego robota wspomagającego transplantację włosów.

Doświadczenie naszego zespołu medycznego powoduje, że jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać autonomiczny system, jakim jest ARTAS. W rękach naszych specjalistów przeszczepy włosów z pomocą tego robota przynoszą najlepsze z możliwych efektów.

Umiejętne używanie tej skomplikowanej technologii pozwala uzyskać nie tylko doskonały efekt likwidacji łysienia, ale i rewelacyjnego samopoczucia pacjenta. Precyzyjne nakłucia przy pobieraniu grup mieszków włosowych są bowiem tak mało inwazyjne, że nie ma mowy o takich powikłaniach jak zmiany czucia w tyle głowy, czy nienaturalny efekt przeszczepu.

Transplantacja wspomagana komórkami macierzystymi

W Sky Clinic dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się jak najlepiej po wykonywanych zabiegach. Obejmuje to m. in. skrócenie czasu, który musimy poświęcić na uzyskanie pożądanego efektu. W przypadku transplantacji włosów przeciętnie na rezultaty trzeba czekać około roku. Aby czas ten był jak najkrótszy, nasi lekarze proponują pacjentom wieloaspektowe podejście do przeszczepu włosów.

Jedną z terapii wspomagających jest mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym. Polega ona na wyodrębnieniu osocza z krwi pacjenta i wprowadzeniu do skóry głowy przed i po zabiegu przeszczepu włosów. Ponieważ w osoczu bogatopłytkowym obecne są komórki macierzyste, wspomagające regenerację wszystkich tkanek, włosy są wzmocnione zarówno przed zabiegiem, jak i po nim, tylko potęgując efekty.

Przeszczep z odpowiednim efektem estetycznym

Efekty przeszczepu włosów, które uzyskujemy w Sky Clinic są niejednokrotnie zdumiewające dla naszych pacjentów. Nie jest to przypadek, ponieważ podchodzimy do tematu wieloaspektowo dosłownie pod każdym względem. Przede wszystkim zaś pamiętamy o tym, że przeszczep włosów ma wyglądać naturalnie i odpowiadać preferencjom pacjenta. Dlatego też, już podczas wstępnej konsultacji nasi specjaliści przygotowują wizualizację spodziewanych efektów, a także doradzają w kwestii doboru odpowiedniej dla przeszczepionych włosów fryzury, tak aby efekt był jak najlepszy.

W Sky Clinic przykładamy wagę do najdrobniejszych szczegółów, tak aby nasi pacjenci mogli obdarzyć nas pełnym zaufaniem. Jesteśmy dumni z tego, że nasza klinika może poszczycić się 100-procentowym zadowoleniem pacjentów.

Obsługa pacjenta na najwyższym poziomie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zabieg przeszczepu włosów może być dla naszych pacjentów kwestią bardzo intymną, dlatego zapewniamy pełną dyskrecję przy jego wykonaniu. WIemy, że różna może być także sytuacja finansowa, dlatego oferujemy korzystne finansowanie zabiegów w systemie ratalnym.

W zabiegi naszych pacjentów zaangażowany jest cały zespół specjalistów, który dba, aby pacjenci nie tylko otrzymali finalny efekt w postaci wymarzonej fryzury, ale i czuli się na każdym etapie bezpiecznie. Dużą wagę przykładamy do tego, aby pacjent był w każdym momencie dobrze poinformowany o tym, jaka procedura jest wykonywana. Nasi lekarze chętnie tłumaczą tajniki całego procesu tak, aby czuli się oni przede wszystkim bezpiecznie.

Mając na względzie także czas oczekiwania na zabiegi w naszej klinice, możemy poszczycić się posiadaniem aż dwóch robotów ARTAS. Dzięki temu przeszczepy włosów wykonywane są dużo częściej, a od pierwszej konsultacji do zakończenia zabiegu nie mijają długie miesiące.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *